Mobins - Mobilny Internet Satelitarny

Mobins – Mobilny Internet Satelitarny, to utrzymanie stałej łączności z ośrodkami centralnymi oraz szybki, szerokopasmowy internet dostępny w każdym miejscu i czasie z użyciem doskonałej platformy iNetVu.

Usługa jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku i adresowana jest do przedsiębiorstw i instytucji potrzebujących krótkoterminowej usługi transmisji danych w obszarach o zniszczonej (przez powódź, ogień, itp.) lub ograniczonej infrastrukturze telekomunikacji naziemnej. Mobins jest dostępny na obszarze Polski i Europy.

Mobins to niezawodna, szerokopasmowa i dwukierunkowa łączność z internetem przez satelitę, umożliwiająca między innymi dostęp do sieci i poczty email, prowadzenie rozmów VoIP, ściąganie plików i zdjęć oraz transmisję video – w każdym czasie i z każdego miejsca. Przepustowość pasma dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie od 1 MB do 2 MB.

Zastosowanie: sztaby kryzysowe, rząd i wojsko, służby ratunkowe i interwencyjne, przemysł filmowy i muzyczny, instytucje finansowe, imprezy masowe i inne.

 

od schowanej i nieaktywnej do ustawionej i skomunikowanej stacji w kilka minut, w każdym miejscu, w każdym czasie…

Projekt i wykonanie: www.CoolPage.pl