Backup


backup Polnetkom proponuje rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb szybkiej łączności przez satelitę również jako rozszerzenie sieci naziemnej lub jako zabezpieczenie w przypadku jej uszkodzenia. Rozwiązania te są dokładnie przystosowane do szybkiej komunikacji w przypadku awarii obecnych rozwiązań na terenie całej Europy.BACKUP
satelitarny jako tymczasowe rozwiązanie dla sieci naziemnych


Nawet wysoce niezawodne sieci naziemne są narażone na uszkodzenia wywołane przez koparki, ogień, zalanie wodą, czy też kradzież przewodów. Słabym punktem w działaniu sieci naziemnych są często występujące węzły lokalne firm zależnych.
Polnetkom oferuje elastyczne rozwiązanie BACKUP oparte na niezależnej platformie satelitarnej, przywracające natychmiast utraconą łączność z dostępnymi prędkościami od 64 kbps do 2 Mbps.

Satelita okazuje się być bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem. W przypadku, gdy w firmie sieć naziemna ulegnie awarii, sygnał w sieci może być ponownie przywrócony przez satelitarne rozwiązanie BACKUP w czasie krótszym niż 3 sekundy.

Dodatkowe cechy rozwiązania:
• Zawsze w stanie czuwania
• Wolnostojący odległy zestaw VSAT z małym talerzem (od 0,75m do 1,2m)
• Czas przywrócenia łączności poniżej 3 sekund

Duże przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na braki w swoich transmisjach (danych, zarządzania produktem) i potrzebują bezpiecznych rozwiązań BACKUP. Satelitarna stacja VSAT jest idealna, ponieważ udostępnia rozwiązanie niezależne od jakiejkolwiek infrastruktury naziemnej i natychmiast dostępne.
Centrum zarządzania siecią gwarantuje najwyższą jakość usług u wszystkich jej użytkowników końcowych (QoS) i scentralizowany monitoring stacji VSAT przez 24 h na dobę.

Projekt i wykonanie: www.CoolPage.pl